Kariéra

Specialista odboru obchodní realizace (Project Manager)

Požadujeme:

VŠ, popř. SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru, aktivní znalost AJ a komunikativní znalost RJ nebo NJ podmínkou, velmi dobrá znalost práce na PC (prostředí MS Office, MS Project výhodou), zkušenosti z obdobné pozice podmínkou, praxe ve strojírenství nebo inženýringu výhodou, řidičský průkaz sk. „B“, odpovědnost za svěřenou práci, flexibilitu, komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup k řešení problémů

Základní stručný popis pozice:

  • Uzavírá smluvní vztahy se subdodavateli v rámci svěřeného obchodního případu.
  • Provádí realizaci uzavřených smluv se subdodavateli v rámci svěřeného obchodního případu.
  • Je partnerem zákazníka při realizaci svěřeného obchodního případu.
  • Provádí pravidelný reporting nadřízeným, zákazníkům atd.
  • Vede pracovní týmy při realizaci obchodních případů.
  • Vede obchodní a ekonomickou evidenci svěřeného obchodního případu, přijímá a realizuje veškerá opatření nutná ke splnění smluvních podmínek a termínů.
  • Spolupracuje s externími organizacemi při realizaci obchodních případů.
  • Zabezpečuje odstranění případných reklamací na svěřených obchodních případech u subdodavatelů nebo dalších externích organizací.

Nabízíme:

Ohodnocení odpovídající pozici a stupni dosažené praxe, mobilní telefon i k soukromému užívání, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy atd.

Nabídky s profesním životopisem zasílejte na adresu:

ZVU Engineering a.s.
personální odbor
Pražská třída 155
500 04 Hradec Králové

e-mail: helena.jedlickova@zvu.cz